Про організацію
Експертні матеріали
Видання
Проекти
Заходи
??????i ?????????
????? ?????

 ????????
???? ?i?????????
???? ??????? ?????????
???????? ???????? ?????????? ??????
???? ??????

Uniter

???? ??i??? ???i????

?????? ? ?????i: i???????i???-????i?????? ??????
???????????? ??????
 ????? ??????????????? ?????????
 ????? ??????????????? ?????????
 ????? ??????????????? ?????????
НОВИНИ – КОМЕНТАРІ – ПОДІЇ :.
06-07-2016 || 17:21
IV СЕМІНАР ДЛЯ ЕКСПЕРТІВ З ПИТАНЬ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ

6 та 7 липня у Києві відбувся IV семінар для експертів з питань політичних партій, організований ОБСЄ/БДІПЛ у партнерстві з Лабораторією законодавчих ініціатив, IFES Україна, громадською мережею ОПОРА та Національним університетом “Києво-Могилянська Академія”. Місцем проведення семінару вже традиційно є Історично-музейний центр НаУКМА. 
Перша панель експертної дискусії була присвячена пам`яті професора політології та визнаного експерта з питань політичних партій Юрія Шведи. Голова ради Лабораторії законодавчих ініціатив Світлана Матвієнко оголосила конкурс есе пам`яті професора Шведи, який також був багаторічним лектором Українська школа політичних студій (преможці конкурсу будуть відзначені на щорічній конференції "Парламентські читання", що відбудеться у жовтні цього року).
На пам`ятній панелі народний депутат Сергій Лещенко наголосив на тому, що «політичні партії в Україні страждають на низький рівень довіри, що підриває легітимність функціонування всіх інституцій. Як і на минулорічному заході, разом із міжнародними експертами ми маємо можливість проаналізувати нещодавно імплементоване законодавство щодо партій та можливості щодо подальшого реформування цієї сфери».  
Доктор Марчін Валевський, голова Департаменту демократизації ОБСЄ/БДІПЛ зазначив: «Політичні партії зіткнулися зі значними викликами щодо їх спроможності представлять суспільні інтереси та громадян у всіх країнах ОБСЄ. Без прозорості партійних процедур, джерел фінансування партій, підвищення рівня інклюзивності недопредставлених суспільних груп та здатності партіями використання нових медіа, дуже важко говорити про політичний плюралізм та стійку демократію». 
Впродовж двох днів більше ніж 80 міжнародних та українських експерти на інтерактивних дискусійних панелях обговорювали такі питання: фінансування партій та контроль за партійною звітністю, виборчий процес, інклюзивність партій, залучення молоді до політичного життя, гендерні аспекти політичних партій, нові політичні рухи та використання сучасних технологій, вимірюваність впливу нових медіа на політику та низка інших тем. 
Семінар закінчився публічною дискусією на тему "Майбутнє реформи регулювання діяльності політичних партій в Україні", за участі екс-віце-прем’єра Романа Безсмертного, народного депутата Олега Лаврика, екс-радника міністра екології Олексія Гончарука, заступника голови ради Лабораторії законодавчих ініціатив Олександра Заславського та юридичного радника IFES Україна Дениса Ковриженка, яку наживо транслювали кілька українських телеканалів. 
Захід організовано ОБСЄ Бюро з демократичних інституцій та прав людини (БДІПЛ) за партнерської підтримки Лабораторія законодавчих ініціатив, Громадянська мережа ОПОРА, IFES Україна. 


 ????i? ??? ????? ??????  ??????
 ???i????? ?i??  ? ????????i? ????i?
? 2003 - 2012. ?????????? ???????????? ?????????
???????? ???????? Stearling Studio


 ?????
  RSS    

 

 ??????i ???????
??????? ?? ???? ?????????ОЇ ????? ??ЛІ?????? ???ДІ?

??????? ?? ???? ????? ??????i??? ??????i????? ????????

??????:
?. ???, 04071,
???. ????i? ??? 33, ??. 8.

???: (044) 531 37 68;
????: (044) 425 25 33;

e-mail: info@laboratory.kiev.ua

?? ??????? ????i??? View English materials ??????? ?? ??????? ????i???