Про організацію
Експертні матеріали
Видання
Проекти
Заходи
??????i ?????????
????? ?????

 ????????
???? ?i?????????
???? ??????? ?????????
???????? ???????? ?????????? ??????
???? ??????

Uniter

???? ??i??? ???i????

?????? ? ?????i: i???????i???-????i?????? ??????
???????????? ??????
 ????? ??????????????? ?????????
 ????? ??????????????? ?????????
 ????? ??????????????? ?????????
НОВИНИ – КОМЕНТАРІ – ПОДІЇ :.
28-04-2016 || 12:22
МІСЬКІ ЗІБРАННЯ У ФОРМАТІ TOWN HALL MEETINGS "ПРОБЛЕМА УТИЛІЗАЦІЇ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ"


27 квітня 2016 р. в м. Чернігові відбулися Міські зібрання у форматі Town Hall Meetings на тему "Проблема утилізації побутових відходів: регіональний аспект". Захід організовано ГО «Лабораторія законодавчих ініціатив» спільно з ГО «Ліга інтернів» за ініціативою народного депутата України Олександра Черненка в рамках Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом «Східна Європа».На відкритті Зібрань виступили народний депутат України Олександр Черненко та Заступник Голови Ради Лабораторії законодавчих ініціатив Олександр Заславський. 

Олександр Черненко підкреслив нагальну важливість проблеми утилізації побутових відходів, а також необхідності законодавчого врегулювання даного питання.  Як член робочої групи з підготовки пакету законів що поводження з побутовими відходами, н. д. Черненко переконаний в неможливості ухвалювати закон без урахування думки громадян. "Погано, якщо все вирішать за них" - зазначив Олександр Черненко.Олександр Заславський зі свого боку наголосив на важливості громадський обговорень законопроектів: На наше переконання, однією з ключових проблем в українському суспільстві є брак деліберативних практик, по великому рахунку відсутність традиції вироблення рішень через діалог та узгодження позицій всіх зацікавлених сторін. Тому однією з ключових завдань ЛЗІ як раз і є запровадження та популяризація механізмів комунікація та вироблення рішень через деліберацію. І ТНМ, зокрема, і є одним за таких механізмів". Учасникам Засідань було запропоновано вирішити дві ключові проблеми поводження з відходами: 1. Пошук оптимального способу утилізації і переробки побутових відходів та 2. Вибір системи ефективного зберігання побутових відходів та, відповідно, обрати найоптимальніший варіант серед запропонованих сценаріїв, шляхів розв`язання проблеми.

В рамках вирішення проблеми 1 (Пошук оптимального способу утилізації і переробки побутових відходів) учасники засідань обирали між: попереднім сортуванням, дегазацією сміттєзвалищ, спаленням та сухим піролізом. Найбільш прийнятним для мешканців Чернігова та області виявивилося попереднє сортування сміття, за цей варіант проголосували 33 особи з 60 присутніх.Вирішуючи Проблему 2 (Вибір системи ефективного зберігання побутових відходів) учасники Засідань обрирали між різними видами контейнерів для збирання сміття, різними за міскістю, формою та функціональними можливостями. Найбільш прийнятним виявився варіант контейнерів для роздільного збирання сміття.

Відеотрансляція заходу доступна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?time_continue=9085&v=kkWCc0yj02U&app=desktop

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефоном: (044) 531 37 68 .
 ????i? ??? ????? ??????  ??????
 ???i????? ?i??  ? ????????i? ????i?
? 2003 - 2012. ?????????? ???????????? ?????????
???????? ???????? Stearling Studio


 ?????
  RSS    

 

 ??????i ???????
??????? ?? ???? ?????????ОЇ ????? ??ЛІ?????? ???ДІ?

??????? ?? ???? ????? ??????i??? ??????i????? ????????

??????:
?. ???, 04071,
???. ????i? ??? 33, ??. 8.

???: (044) 531 37 68;
????: (044) 425 25 33;

e-mail: info@laboratory.kiev.ua

?? ??????? ????i??? View English materials ??????? ?? ??????? ????i???